Nabídka

● Imitátorská vystoupení Václava Faltuse pro každou příležitost od veřejných produkcí po soukromé akce. Např.: městské slavnosti, plesy, setkání seniorů, narozeniny, svatby, firemní večírky…

 

● Výroba, nahrávání a střih reklamních spotů

 

● Telefonické blahopřání – imitátor Václav Faltus popřeje telefonicky Vašemu známému, kamarádovi, šéfovi, manželce, či manželovi nebo komukoliv komu si budete jen přát, hlasem jeho oblíbeného idola a předá narozeninové přání i s Vaším vzkazem. Pro více informací klikněte zde.

Blahopřání k narozeninám

 

● Zábavný pořad „S HUMOREM NA JEDNIČKU“

V tomto zábavném programu vás Václav Faltus zaujme postavami z aktuálního politického dění a těšit se můžete například na Andreje Babiše, Karla Schwarzenberga nebo na zábavný projev prezidenta Miloše Zemana. Samozřejmě nebudou chybět ani známe hlasy herců, zpěváků a veselé historky se vzpomínkami na setkání s nimi. Zazní také zábavné postřehy Václava Faltuse, které nasbíral cestováním po svých vystoupeních napříč celou naší republikou. Aleš Krejčí Vás mezitím zavede do světa kouzel. Je to nejen výborný iluzionista, ale také skvělý bavič. Během této originální zábavné show ukazuje kouzla pro pobavení a spolupracuje přímo s diváky, kteří se stávají součástí jeho kouzel.

S humorem na jedničku!

 

Navštivte také:

ak01

Václav Faltus na Facebooku