Telefonické blahopřání

Přání k narozeninám či jiné události hlasem významné osobnosti.

Představte si, že slavíte narozeniny nebo cokoliv jiného a zazvoní vám váš mobilní telefon a tam se ozve K.Gott, nebo Vlasta Burian, či Jirka Sovák nebo Oldřich Nový, Václav Klaus, Václav Havel, Miloš Zeman, Luděk Sobota, František Ringo Čech, Zdeněk Troška, Bolek Polívka, Zdeněk Srstka, Kovařík, Neuman, Chantal Poulen, Věra Chytilová, Felix Holzmann, Suchařípa, Honza Nedvěd, Jirka Lábus, Růžena Kajzrová nebo třeba z pohádkových postav Spejbl a Hurvínek, Mach a Šebestová, medvídci od Kolína, Bob a Bobek, Maxipes Fík a nebo někdo jiný a bude Vám přát k narozeninám či jiné významné události.

Blahopřání od Karla Gotta, Miloše Zemana nebo od jiné významné osobnosti.

Asi to bude dobrý šok, co říkáte? Náš přední český imitátor vše zařídí a popřeje telefonicky nebo osobně Vašemu známému, kamarádovi, šéfovi, manželce, či manželovi nebo komukoliv komu si budete jen přát hlasem jeho oblíbeného idola a předá narozeninové přání i s vaším vzkazem. Je potřeba zavolat a domluvit se. 

Co Vás čeká?

Stačí jen, když např. manželce oznámíte, že ve 20,00 hodin zavolá její idol a je na vás zda necháte manželku žít dál v iluzi, že jste opravdu sehnal jejího idola anebo můžete prozradit, že se jednalo o našeho předního imitátora.

 

Od vás budeme jen potřebovat pro narozeninové přání jméno a čas a eventuálně nějaké další doplňující informace o oslavenci. Např. může naše celebrita pozvat oslavence do restaurace, do divadla či na jinou akci kam dopředu zakoupíte vstupenky. Meze nejsou kladeny. Text si již upravíme sami s něžným humorným nádechem.

 

Navštivte také:

ak01

Václav Faltus na Facebooku