Nabídka

Hned v úvodu tohoto programu vás zaujmu těmi nejnovějšími ze svého repertoáru. Uslyšíte Andreje Babiše, Karla Schwarzenberga, Ivo Šmoldase, Patrika Hezuckého a mnohé další. Chybět nemůžou ani velice oblíbené bonmoty o alkoholu, cigaretách a jiných potěšeních hlasem Miloše Zemana. Těšit se můžete samozřejmě také na nejoblíbenější herce ze zlaté éry a podělím se s Vámi o nejlepší zážitky, které jsme společně prožili.

Hostem mého programu bude kouzelník, iluzionista a zároveň skvělý bavič Aleš Krejčí. Ten program obohatí svými zábavnými kousky a moderními iluzemi. Aleš Krejčí předvádí svá kouzla hlavně pro pobavení a spolupracuje přímo s diváky, kteří se tak stávají součástí celého programu. Do kouzlení se zapojím i já a společně například necháme levitovat některého z diváků.

Délka programu je 60 – 75 minut.

Imitátorský program je vhodný jako zpestření nejrůznějších společenských a firemních večírků, plesů, sportovních akcí a dalších společenských setkání, na kterých by neměla chybět dobrá nálada.

Pomůžeme Vám s výrobou originální reklamy. Nahrajeme a sestříháme reklamní spot přímo na míru pro Vás.

Představte si, že slavíte své narozeniny nebo svátek nebo cokoliv jiného a zazvoní vám váš mobilní telefon a ve sluchátku se ozve K.Gott, nebo Vlasta Burian, či Jirka Sovák nebo Oldřich Nový, Václav Klaus, Václav Havel, Miloš Zeman, Luděk Sobota, František Ringo Čech, Zdeněk Troška, Bolek Polívka, Mirek Donutil, či poručík Troník z filmu Tankový prapor, Zdeněk Srstka, Kovařík, Neuman, Šantal Poulen, Věra Chytilová, Felix Holcman, Suchařípa, Honza Nedvěd, Jirka Lábus, Růžena Kaizrová, Jiřina Bohdalová a další.

A pokud budou oslavenci děti, tak to může být například pohádková postava jako je Špejbl a Hurvínek, Mach a Šebestová, medvídci od Kolína, Bob a Bobek, Maxipes Fík a nebo někdo jiný a popřeje vám k narozeninám a úsměvně popovídá s vámi na téma jaký si jen budete přát .

Asi nebudete ani věřit, kdo že to je na té druhé straně vašeho telefonu? A jak se tam vzal? A jak ví, že vy něco takového zrovna slavíte? Bude vás napadat spousta podobných otázek, ale určitě to bude nádherné a naprosto originální blahopřání.

Náš přední český imitátor vše zařídí a popřeje telefonicky vašemu známému, kamarádovi, šéfovi, manželce, či manželovi nebo komukoliv komu si budete jen přát hlasem jeho oblíbeného idola a předá narozeninové přání i s vaším vzkazem. Je jen potřeba zavolat a domluvit se.

Pak už stačí jen, když např. manželce oznámíte, že ve 20,00 hod. zavolá její idol. a je na vás zda necháte manželku žít dál v iluzi, že jste opravdu sehnal jejího idola. A vaše popularita vystoupá tak vysoko, že se nebudete stačit divit. A věřte, že ponesete i obrovský obdiv celého příbuzenstva.

Od vás budeme jen potřebovat pro narozeninové přání jméno a čas a eventuelně nějaké další doplňující informace o oslavenci. Narozeninové přání se může propojit i s pozváním oslavence k nějaké další události jako je pozvání do divadla, na koncert či jen do restaurace. Meze se nekladou. Text si již upravíme sami s něžným humorným nádechem nebo veršovanou zprávou.

Věřte, že tento dárek je naprosto unikátní a originální a váš oslavenec od nikoho nic podobného nedostane. A když si počkáte na jeho údiv, který nastane v průběhu telefonu a po něm, tak vás to bude těšit dvojnásob. A vy se tak stanete králem darů s nehynoucí vzpomínkou na tuto oslavu.

Můžeme pro Vás také vytvořit narozeninovou nahrávku, která zůstane oslavenci napořád.